فهرست
سبد خرید

لنز دوربین

لنز Canon EF 11-24mm f/4L USM لنز Canon EF 11-24mm f/4L USM
ناموجود
لنز  کانن دامنه کاملی از فاصله های کانونی واید در یک لنز زوم با کیفیت ایده آل برای افرادی که از مناظر، معماری، و فضای داخلی عکاسی می کنند. مزایا لنز واید کاننکاوش مناظر از یک زاویه دید بسیار واید در لنز واید کانن وایدترین لنز زوم راست خطی در دنیاکمترین میزان اعوجاج - ایده آل برای عکاسان مع..
0تومان
لنز Canon EF 135mm f/2L USM لنز Canon EF 135mm f/2L USM
ناموجود
لنزی فوق العاده برای عکاسی پرتره ، دارای ساختار عدسی کریستالی سری L کانن ، با مانت EF ،دارای یک عدد المان آسپریکال GMo، با موتور فوکوس پیشرفته اتوماتیک هایپرسونیک، دارای لرزشگیر داخی و مقاوم شده در برابر گرد و غبار..
0تومان
لنز Canon EF 14mm f/2.8L II USM لنز Canon EF 14mm f/2.8L II USM
ناموجود
لنزهاي وايد معمولا بیش تر مورد توجه عكاسان معماري و صنعتي قرار می گیرند زیرا این لنز های فوق واید برای دوربین عکاسی حرفه ای بسیار مناسب هستند و دارای دقت بسیار بالایی می باشند . در طرح اين لنز فوق واید از ٢ عنصر دقيق غيركروي و هم چنین از دو عنصر جديد UD استفاده گشته که باعث شده كيفيت تصوير و عکس افز..
0تومان
یک لنز  واید 16 میلی متری با دیافراگم باز 2.8 است و این لنز مناسب برای عکاسی از مناظر و پرتره ها می باشد، شما با کمک این لنز واید می توانید عکس های حرفه ای داشته باشید ...
48,400,000تومان
لنز Canon EF 16-35mm f/4L IS USM لنز Canon EF 16-35mm f/4L IS USM
ناموجود
با استفاده از این لنز کوچک و سبک با عملکرد بالا، دیافراگم f/4 و زاویه فوق واید با استابلایزر تصویر، مناظر جذاب و عکس های معماری فوق العاده ای ثبت کنید. این لنز برای علاقمندان به عکاسی و عکاسان حرفه ای ایده آل است.مزایا با لنز زوم اولترا واید، جزئیات بیشتری را در هر عکس ثبت کنیدعملکرد عالی سری L..
0تومان
لنز Canon EF 20mm f/2.8 USM لنز Canon EF 20mm f/2.8 USM
ناموجود
لنز کانن  EF 20mm f/2.8 USM يك لنز  وايد می باشد و یک لنز کانن بسیار سبک است . وزن این لنز  در حدود ١٤/٣پوند (٤٠٥گرم)  می باشد و به راحتی قابل جابجا شدن است و این وزن كم سبب شده تا حمل لنز بسیار راحت و آسان گردد.سيستم فوكوس لنز واید کانن عقب‌ رونده‌ ي معلق می باشد.لنز کانن  ..
0تومان
لنز Canon EF 24mm f/1.4L II USM لنز Canon EF 24mm f/1.4L II USM
ناموجود
در ساختار لنز  کانن  EF 24mm f/1.4L II USM  از تعداد دو عدسي دقيق و بزرگ و غير كروي  استفاده شده است  و این امر سبب افزایش كيفيت تصوير حتي در گوشه‌ هاي عکس تا حد زیادی بالا می شود. عناصر شکل گرفته در لنز واید کانن داراي نوعی از پوشش زير طول‌ موجي بوده كه دارای یک ساختار..
0تومان
لنز Canon EF 35mm f/1.4L II USM لنز Canon EF 35mm f/1.4L II USM
ناموجود
برای ثبت مناظری عالی، پرتره های زیبا و یک عکاسی کلوزاپ فوق العاده، به دنبال هیچ گزینه دیگری به غیر از لنز واید EF 35mm f/1.4L II USM نباشید. این لنز واید کانن سطحی از شفافیت و قدرت را به عکاس هدیه می دهد که ایده آل جدید ترین دوربین عکاسی SLR کانن با رزولوشن بالا است. این لنز با فاصله کانونی موثر 35 ..
0تومان
نمایش 1 تا 12 از 75 (7 صفحه)