فهرست
سبد خرید

مجله جهان کم باز خورد

۲۹ ژوئن 0 4
امکانات را با لنز RF 24-70mm F2.8L IS USM تجربه کنید. این لنز جمع و جور سری L که برای سیستم دوربین بدون آینه فول فریم EOS R طراحی شده است، با حداکثر..
۲۵ مهٔ 0 500
  کانن واقعاً در حال توسعه مجموعه‌ای از پایه‌های RF و انتقال همه کلاس‌های دوربین به دنیای بدون آینه است. این شرکت ژاپنی به تازگی اولین دوربین های سری..
۲۴ آوریل 0 702
تجهیزات عکاسی توصیه شده برای عکاسی در آسمان شب بهترین دوربین ها برای عکاسی نجومی دوربین‌های بدون آینه فول فریم ، مانند EOS R6 ، EOS R ، EOS RP و EO..
۲۴ آوریل 0 131
معمولا از چه چیزی عکاسی می کنید؟ عکاسی زیست تابی/ درخشش دریایی چیست؟ 'درخشش دریایی' نام رایج پدیده طبیعی نوکتیلوکا ، یک داینوفلاژله دریایی است. دای..
۲۴ آوریل 0 99
نکات تایم لپس عکاسی نجومی از متیو وندپوت جاذبه نگاه کردن به جهان غیرقابل انکار است. بنابراین تعجب آور نیست که عکاسی نجومی – زمانی که خوب انجام شود -..
۲۴ آوریل 0 76
چگونه می توان یک تصویر با وضوح بالا را در شرایط نوری کمر ثبت کرد؟ 1- با فرمت خام (Raw) عکاسی کنید از فرمت خام به جای فرمت استفده کنید. تنظیمات ثب..
۲۴ آوریل 0 85
نکات و تکنیک های ضروری عکاسی ماکروعکس‌های نزدیک از همه چیز، از حشرات گرفته تا گل‌ها، غذاها و اشیاء خانگی می‌توانند سطوح شگفت‌انگیزی از جزئیات را نشا..
۲۴ آوریل 0 60
عکاسی و فیلم‌ برداری در نور کم می‌تواند چالش‌های خود را ایجاد کند و زمان شروع به کار، این کار گاهی اوقات می‌تواند منجر به عکس‌ها و فیلم‌هایی شود که تا..
۰۷ آوریل 0 212
RF 70-200mm F2.8 L IS USM بررسی کلی زوم تله فوتو این لنز به شما کمک می کن..
۰۷ آوریل 0 189
میدان دید خود را با لنز RF 15-35mm F2.8 L IS USM گسترش دهید. این لنز با زاویه دید عریض سری L افزودنی پویا به سری EOS R است که حداکثر دیافراگم روشن f..
۰۵ فوریهٔ 0 231
منو و نتظیماتنمایش منو در حالت [] نمایش منو در حالت [FV / P / Tv / Av / M / BULB]رویه تنظیمات منوموارد منو کم رنگ(1) دکمه  Menu (2) دکمه  (3) دکمه  IN..
سلمانی مجتبی ۰۵ فوریهٔ 0 239
منو و نتظیماتنمایش منو در حالت [] نمایش منو در حالت [FV / P / Tv / Av / M / BULB]رویه تنظیمات منوموارد منو کم رنگ(1) دکمه  Menu (2) دکمه  (3) دکمه  IN..
نمایش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)