نوآوری را با Canon EOS R  تجریه کنید.

 

دوربین کانن EOS R  بهترین دوربین برای سوژه های گوناگون در محیط های گوناگون می باشد. بعلاوه انعطاف پذیری  بالا را در عکاسی در محیط های بسیار تاریک را بوسیله حسگر 30.3 مگا پیکسلی و پردازش گر Digic 8 برای شما فراهم میکند. 

بوسیله سیستم Dual Pixel CMOS AF و از طریق 5655 نقطه فوکوس می توانید با سرعت و دقت باور نکردنی بر روی سوژه ها فوکوس کنید. این سیستم همچنین فیلم برداری با کیفیت 4K را نیز برای شما فراهم می کند. همچنین نمایشگر لمسی این امکان را برای شما فراهم می آورد که در شرایط گوناگون و با دقت بالا عکاس های خود را ثبت کنید. این دوربین بهرین گزینه برای عکاسان و فیلم سازانی است که در محیط های گوناگون بدنبال ثبت تصاویر خیره کننده هستند، می باشد. 

 

 

شارژر از طریق USB

بوسیله آداپتور USB Power Adapter PD-E1 میتوان دوربین را از طریق USB شارژر کرد. USB-Power Adapter PD-E1 دارای یک رابط با درگاه USB-C استاندارد برای شارژ آسان بدون نیاز به خارج کردن باتری از دوربین می باشد.

   

سازگار با لنزهای EF / EF-S *

طراحی دوربین EOS R  به گونه ای است که با استفاده از یکی از سه آداپتور مانت های اختیاری، میتوان لنز های EF و EF-S را به دوربین متصل کرد. هنگامی که لنزهای EF-S را استفاده می کنید، EOS R به صورت خودکار اندازه حسگر به حالت APS-C تغییر می کند و تصاویر Crop می شود.