فهرست
سبد خرید

لنز Nikon NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S

لنز Nikon NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S
لنز Nikon NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S
تماس بگیرید
لنز Nikon NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S
لنز Nikon NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S
لنز Nikon NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S
  • وضعیت کالا: تماس بگیرید
  • مدل: 20091
0تومان

لنز NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S تصاویری تولید می کند که گویی خودشان زنده هستد. شش المان شیشه ای ED، المان های عدسی فلوریت (FL) و انکساری بالا (HRI) و پوشش نانوکریستال (N) همه دست به دست هم می دهند تا اعوجاج و درخشش کاملا از بین رفته و کنتراست و شارپنس، حتی در صحنه هایی با نور پس زمینه شدید، با حداکثر مقدار ممکن ثبت شوند. حداکثر دیافراگم ثابت f/2.8، بلور پس زمینه بسیار زیبایی خلق کرده و طراحی و ساخت بسیار حرفه ای، تضمین می کند که این لنز یک لنز افسانه ای خواهد بود.


عملکرد بهتر در دست

لنز NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S چهار دکمه فوکوس روی بدنه اش دارد که کار فوکوس خودکار یا قفل AF را می توان با آنها انجام داد. * جای رینگ های زوم و فوکوس به نحوی است که عملکرد زوم بسیار راحت و یکنواخت انجام می شود. بدنه آلیاژ منیزیم، المان عدسی HRI و فلوریت سبک وزن (Fl) که نزدیک به جلوی گروه اپتیکال قرار گرفته اند، لنز را بسیار متعادل کرده اند. رینگ سه پایه به نرمی می چرخد و تغییر جهت بین افقی و عمودی خیلی راحت انجام می شود.


عملکرد فوق العاده در نور کم

در تمام دامنه زوم با خیال راحت می توانید با دیافراگم باز f/2.8  عکاسی کنید _ از 70 تا 200 میلیمتر _ و عکس هایی شارپ، روشن و بلور پس زمینه بسیار صاف و زیبا ثبت کنید. فوکوس بسته از 1.4 متر تا حدود 1.1 متر بهبود یافته که امکان گرفتن عکس های پرتره محشری را فراهم می کند. این لنز  همراه با دوربین های دیجیتال نیکون با حساسیت بالا، احتمالات و فرصت های جدیدی را برای گرفتن عکس های ورزشی در محیط داخلی، حیات وحش در نور کم طلوع و غروب، مراسم عروسی و بسیاری مواری دیگر به عکاس می دهد.


لنزی مخصوص کارهای میدانی

دیگر هیچ لحظه قطعی و حساسی را حتی در بدترین شرایط آب و هوایی هم دوبار عکاسی نخواهید کرد. لنز NIKKOR Z 70-200mm f/2.8 VR S دقیقا برای همین لحظات طراحی شده است. یک طراحی جدید با درزگیری بهتر، تضمین می دهد که در هر شرایطی می توانید عکاسی کنید. هر کدام از بخش های متحرک لنز _ که کلا 9 عدد هستند _ کاملا در مقابل غبار و آب درزگیری شده اند. همچنین، المان جلویی لنز دارای پوشش فلوریت است که لنز مانع تشکیل لکه، اثر انگشت و کثیفی می شود.


عکاسی شارپ و بدون لرزش

حرکت دوربین در طول نوردهی شارپنس را خراب می کند. اما سیستم لرزه گیر VR نیکون  کامل بهبود یافته است. این یک ویژگی بسیار ضروری برای زمانی است که با دوربین سر دست، با تک پایه یا حتی سه‌پایه عکاسی می کنید. یک حالت ویژه ورزشی به نام Sports Mode در لنز هست که مخصوص پن کردن و ورزش های پر سرعت است. همچنین حالت سه پایه هم تمام حرکات و لرزش های زمین را که به سه پایه یا تک پایه منتقل شده خنثی می کند. سوژه تان را با شارپنس فوق العاده، حتی در نور کم، ثبت کنید.
 

فوکوس بسیار سریع و نرم

موقع عکاسی پیوسته با سرعت بالا با یک دوربین بدون آینه سریع مثل Z6  یا Z7 ، دیافراگم الکترومغناطیس لنز با شاتر دوربین کاملا همزمان می شود تا نوردهی حتی در صورت استفاده از مبدل تله کاملا پیوسته انجام شود. موتور SWM نیکون، فوکوس داخلی (IF) فوق العاده سریع و تقریبا بی صدایی را تولید می کند که هیچ اثر تنفسی در کل دامنه زوم ندارد.

شناسه های لنز
فاصله کانونی از 70 تا 200 میلی متر
حداکثر دیافراگم 2.8
حداقل دیافراگم 22
نوع مانت لنز Nikon Z
نوع دوربین سازگار فول فریم
زاویه دید از 34 درجه 20 پا تا 12 درجه 20 پا
حداکثر بزرگنمایی 0.2 برابر
حداقل فاصله فوکوس 1.64 پا / 50 سانتی متر
طراحی عدسی 21 المان در 18 گروه
تیغه دیافراگم 9 تیغه، گرد
نوع فوکوس فوکوس خودکار
لرزشگیر تصویر دارد
نگهدارنده سه پایه با قابلیت جدا سازی و چرخشی
اندازه فیلتر 77 میلی متر
ابعاد (قطر در طول) 3.5 در 8.66 اینچ / 89 در 220 میلی متر
وزن لنز 1360 گرم
شناسه های بسته بندی
ابعاد جعبه (طول x عرض x ارتفاع) -----
وزن بسته -----

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید